...بارگذاری...

درباره ما


موسم ، اجاره ویلا و آپارتمان مبله در تمامی شهرهای ایران

هدف موسم

موسم با هدف افزایش کیفیت سفر ایرانیان عزیز توسط گروهی از جوانان این مرز و بوم تاسیس گشته است. هدف ما در موسم ارتقای کیفیت سفر برای هم میهنان عزیزمان میباشد. موسم این امکان را فراهم کرده تا مسافرین بتوانند از طریق موسم ویلا ، آپارتمان ، سوییت را رزرو کرده و سفری خاطره انگیز را تجربه کنند. همچنین موسم این امکان را برای میزبانان فراهم کرده تا بتوانند با اجاره واحدهای اقامتی خود (اجاره ویلا ، آپارتمان ، سوییت) از طریق موسم کسب درآمد کنند.

موسم ، اجاره ویلا و آپارتمان مبله در تمامی شهرهای ایران

مزیت موسم

از بزرگترین معضل های سفر پیدا کردن مکان اسکان مناسب است. همچنین تعدادی از اجاره دهندگان با چرب زبانی و با سوء استفاده از درماندگی مسافر مکان هایی را با قیمت های گزاف برای اجاره پیشنهاد می دهند که گاهاً درخور شان مسافرین عزیز نمی باشد. حتی طبق تجربه برخی از مشتریان ما افراد بومی ویلا هایی را به آنها پیشنهاد داده اند که همزمان یک یا دو خانواده دیگر نیز در آنجا سکونت داشتند و این مسافرت که قرار بود باعث آرامش و تفریح مسافرین باشد چیزی جز خاطره ای تلخ و آزار دهنده برای آنها به جا نگذاشته است. اما در وب سایت موسم که در زمینه اجاره ویلا مبله تخصص و سابقه طولانی دارد، شما می توانید پیش از مسافرت ویلای دلخواه خود را در بهترین منطقه پیدا نموده و حتی تصاویر و لوازم موجود در ویلا رو از قبل مشاهده نمائید، سپس ویلا را رزرو کنید. همچنین کارشناسان ما بصورت آنلاین آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما مشتریان عزیز هستند و به شما در زمینه اجاره ویلا با امکانات و قیمت های متفاوت مشاوره می دهند.

موسم ، اجاره ویلا و آپارتمان مبله در تمامی شهرهای ایران

موسم برای مسافران

موسم بستری است که مسافرین میتوانند به راحتی واحدهای موجود در موسم را جستجو کرده و با توجه به تعداد نفرات ، امکانات و بودجه مورد نظر خود واحد مناسب و با کیفیتی را پیدا کرده و از طریق موسم برای تاریخ مشخصی رزرو کنند. همچنین با توجه به اینکه واحدها در موسم توسط مسافرین امتیازدهی میشوند مسافرین میتوانند واحدهایی که سایر کاربران از آنها رضایت داشته اند را انتخاب نمایند. با موسم دیگر نیاز نیست برای اجاره ویلا به تابلو به دست هایی که در کنار جاده ها ایستادند و معلوم نیست واحدهایی با چه کیفیتی را به مسافرین ارائه میدهند اعتماد کنید.

موسم ، اجاره ویلا و آپارتمان مبله در تمامی شهرهای ایران

موسم برای میزبانان

با استفاده از موسم میزبانان واحدهای اقامتی شامل ویلا، آپارتمان، سوییت و ... میتوانند با ثبت ملک خود و اجاره آن از طریق موسم کسب درآمد کنند ،رزوز های خود را در تقویم موسم مدیریت کنند، امور مالی خود را مدیریت کنند و با مقایسه املاک مشابه به بهبود املاک خود بپردازند و از طریق این فعالیت ها به درآمد بیشتری دست پیدا کنند

نحوه اجاره واحد های اقامتی در موسم


پشتیبانی موسم در طول سفر

در طول سفر تیم پشتیبانی موسم آماده ارائه خدمات به شما خواهد بود تا از تجربه موسمی خود راضی باشید. و هیج وقت مشکل یافتن محل اقامت را نخواهید داشت.

آماده برای سفر

بعد از این مرحله فقط کافیست چمدان ها رو جمع و جور کرده و به یک سفر لذت بخش بروید.

رزرو واحد

شما میتوانید بعد از پیدا کردن واحد خود درخواست رزرو واحد برای تاریخ مورد نظر را برای میزبان ارسال کنید. و واحد دلخواه خود را رزرو نمایید.

جستجوی واحد اقامتی

شما میتوانید با استفاده از موسم واحد اقامتی مورد نظر خود شامل ویلا سوییت آپارتمان را جستجو کرده و واحد دلخواه خود را پیدا کنید.

آمار

5643
تعداد اقامتگاه

31854
کاربر

12542
رزرو انجام شده