سوالات متداول


آیا امکان اجاره ویلا در شمال بصورت آنلاین در موسم وجود دارد؟

بله موسم در سراسر ایران فعال میباشد و در شمال کشور طیف گسترده ای از اقامتگاه ها را به مسافران عرضه میکند. ما فعالیت ویژه ای در شهرهای مسافر پذیز شمال کشور مانند رامسر، بابلسر، نور ، رشت، نوشهر ، ساری ، انزلی ، متل قو، رشت و ... داریم.


آیا میتوان با موسم در کیش آپارتمان رزرو کرد؟

بله موسم در شهرهای جنوبی کشور شامل کیش و قشم حضور پررنگی دارد. شما میتوانید با استفاده از موسم در مناطق مختلف کیش به دنبال ملک دلخواه خود بگردید و خانه دلخواه خود را رزرو نمایید.


موسم چه مزیتی برای مسافر دارد؟

شما با موسم میتوانید قبل از سفر بسته به امکانات مورد نظر خود ویلا و آپارتمان ها را بررسی کرده و واحد دلخواه خود را رزرو نمایید. با رزرو واحد از موسم دیگر نیازی نیست در مقصد نگران پیدا کردن واحد مورد نظر خود باشید.


وضعیت نظافت واحدهای موسم به چه صورت میباشد؟

میزبانان موسم همگی موظف هستند استانداردهای نظافتی موسم را رعایت کنند. به همین دلیل واحدهای ارائه شده در موسم از نظافت و تمیزی قابل قبولی برخوردار میباشد.


در هنگام اقامت در واحدهای موسم چه امکاناتی مورد نیاز میباشد؟

ما پیشنهاد میکنیم به منظور رعایت نکات بهداشتی مسافران ملحفه به همراه خود داشته باشند.


واحدهای موسم از نظر قیمتی به چه صورت میباشد؟

قیمت واحدها توسط میزبانان تعیین میگردد و موسم دخالتی در روند قیمت گذاری ندارد، اما با توجه به نحوه طراحی سایت موسم و ایجاد بازار رقابتی میزبانان انصاف را رعایت میکنند و واحدها را با قیمتهای عادلانه در اختیار مسافرین قرار میدهند.


آیا امکان کنسل کردن رزرو بعد از پرداخت اجاره بها وجود دارد؟

بله شما با توجه به شرایط کنسل کردن واحد که در صفحه هر واحد قابل مشاهده میباشد امکان لغو رزرو وجود دارد.


چه روشهایی برای پرداخت اجاره بها وجود دارد؟

در حال حاضر یک روش پرداخت وجود دارد و مسافر میبایست کل مبلغ اجاره رو از طریق سایت و با استفاده کارتهای بانکی بصورت اینترنتی پرداخت کند. در آینده نزدیک روشهای پرداخت بیشتری به موسم اضافه خواهند شد.


آیا موسم هر فردی را به عنوان مسافر در سایت قبول میکند؟

خیر، موسم صرفا افراد دارای شرایط قید شده در قوانین و مقررات سایت و قوانین مسافرین را بعنوان مسافر پذیرا میباشد.