اجاره ویلا، سوئیت، آپارتمان مبله و بوم گردی در شهر خزرشهر

قیمت پایه : 700,000 تومان
میزبان : امید
خزرشهر
3اتاق
6 تخت
8 مهمان
قیمت پایه : 1,000,000 تومان
میزبان : رضا
خزرشهر
2اتاق
4 تخت
6 مهمان
قیمت پایه : 550,000 تومان
میزبان : مهران
خزرشهر
3اتاق
6 تخت
10 مهمان
قیمت پایه : 850,000 تومان
میزبان : مهران
خزرشهر
3اتاق
6 تخت
10 مهمان

خزرشهر معروفترین شهرک ساحلی شمال ایران

خزرشهر از اولین شهرک های ساحلی که پس از شهرک دریاکنار پیش از انقلاب اسلامی در سال 1342 احداث گردید. این شهرک در 6 کیلومتری غرب بابلسر و در کنار جاده ی بابلسر به فریدونکنار قرار گرفته است. شهرک به دو بخش خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی تقسیم شده است. ورود به شهرک برای عموم آزاد نبوده و صرفا مالکان ویلاها و میهمانان آنها میتوانند با هماهنگی وارد شهرک شوند. همین ویژگی ها باعث شده تا خانه ها و ویلاهای لوکس و مجللی در این شهرک ساخته شود و تعداد زیادی گردشگر خارجی و داخلی نیز جذب استفاده از خدمات این شهرک ساحلی در تمام طول سال شوند.


تفریح در خزرشهر

مهمترین جاذبه خزرشهر ساحل بسیار زیبا اختصاصی و لوکس این شهرک میباشد که برای بانوان و آقایان در دو سانس مختلف قابل استفاده میباشد. از تفریحات خزرشهر میتوان به زمین های تنیس، بسکتبال و تفریحات آبی فراوان مانند جت اسکی و sky walker و اسکی رو آب نام برد.


اجاره ویلا در خزرشهر

موسم به شما پیشنهاد میکند از بین واحدهای اقامتی در موسم از بین ویلاهای لوکس مبله در شهرک خزرشهر انتخاب کنید و سفری متفاوت  و رویایی را در این شهرک سپری کنید. خزرشهر را به خانواده ها برای سفرهای دست جمعی و زوج ها برای سفری رویایی (خصوصا ایامی مانند ماه عسل و سالگرد ازدواج) توصیه میکنیم.