اجاره ویلا، سوئیت، آپارتمان مبله و بوم گردی در شهر خزرشهر

قیمت پایه : 390,000 تومان
میزبان : عباس
خزرشهر
3اتاق
6 تخت
8 مهمان
قیمت پایه : 455,000 تومان
میزبان : امید
خزرشهر
3اتاق
6 تخت
8 مهمان
قیمت پایه : 700,000 تومان
میزبان : رضا
خزرشهر
2اتاق
4 تخت
6 مهمان

خزرشهر معروفترین شهرک ساحلی شمال ایران

خزرشهر از اولین شهرک های ساحلی که پس از شهرک دریاکنار پیش از انقلاب اسلامی در سال 1342 احداث گردید. این شهرک در 6 کیلومتری غرب بابلسر و در کنار جاده ی بابلسر به فریدونکنار قرار گرفته است. شهرک به دو بخش خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی تقسیم شده است. ورود به شهرک برای عموم آزاد نبوده و صرفا مالکان ویلاها و میهمانان آنها میتوانند با هماهنگی وارد شهرک شوند. همین ویژگی ها باعث شده تا خانه ها و ویلاهای لوکس و مجللی در این شهرک ساخته شود و تعداد زیادی گردشگر خارجی و داخلی نیز جذب استفاده از خدمات این شهرک ساحلی در تمام طول سال شوند.


تفریح در خزرشهر

مهمترین جاذبه خزرشهر ساحل بسیار زیبا اختصاصی و لوکس این شهرک میباشد که برای بانوان و آقایان در دو سانس مختلف قابل استفاده میباشد. از تفریحات خزرشهر میتوان به زمین های تنیس، بسکتبال و تفریحات آبی فراوان مانند جت اسکی و sky walker و اسکی رو آب نام برد.


اجاره ویلا در خزرشهر

موسم به شما پیشنهاد میکند از بین واحدهای اقامتی در موسم از بین ویلاهای لوکس مبله در شهرک خزرشهر انتخاب کنید و سفری متفاوت  و رویایی را در این شهرک سپری کنید. خزرشهر را به خانواده ها برای سفرهای دست جمعی و زوج ها برای سفری رویایی (خصوصا ایامی مانند ماه عسل و سالگرد ازدواج) توصیه میکنیم.